Haukkakoulujen kevätkauden ilmoittautuminen on avattu! Tervetuloa mukaan!

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Aikataulut:Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu keskiviikkona klo 17.30-18.15 (Järvenpää) syksy 28.9.-21.12.2016 / kevät 4.1.-29.3.2017Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu perjantaina klo 18.00-19.00 (Kellokoski) syksy 30.9-21.12.2016 / kevät 6.1.-29.3.2017Luistelukoulu

Lue lisää »

Haukkakoulujen kevätkauden ilmoittautuminen on avattu! Tervetuloa mukaan!

Aikataulut:Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu keskiviikkona klo 17.30-18.15 (Järvenpää) syksy 28.9.-21.12.2016 / kevät 4.1.-29.3.2017Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu perjantaina klo 18.00-19.00 (Kellokoski) syksy 30.9-21.12.2016 / kevät 6.1.-29.3.2017

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
E RINGETTEAluesarja
17
Jou
klo 14:00
Isku-Areena Lahti
Lahti Blue - ORANSSIT 05 ORANSSIT 05
B RINGETTEB-nuorten SM-sarja
17
Jou
klo 12:30
Jäähalli Wareena
Ilves -
E RINGETTEAluesarja
15
Jou
klo 18:30
Järvenpään jäähalli
MUSTAT -06 MUSTAT -06 - Hyvinkää Filmitähdet White
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
11
Jou
klo 18:50
Espoonlahti
Blues EPS -
C RINGETTERingeten C-sarja
11
Jou
klo 17:10
Klaukkala
Seiskat 01 -
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
11
Jou
klo 17:00
SOL Areena Lahti
Lahti Blue - D03 D03
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
11
Jou
klo 16:30
Klaukkalan jäähalli
Seiskat D - D04 D04
D2 HAUKATD04 AAA
11
Jou
klo 13:30
Järvenpää2
Oranssi Oranssi - Kurra/O
E RINGETTEAluesarja
11
Jou
klo 13:30
Keravan jäähalli
Shakers Red - ORANSSIT 05 ORANSSIT 05
F2 HAUKATF2 Leijonaliiga Etelä
11
Jou
klo 12:00
Kellokosken jäähalli
Sininen ja Valkoinen Sininen ja Valkoinen - LJK
F2 HAUKATF2 Leijonaliiga Etelä
11
Jou
klo 10:30
Kellokosken jäähalli
Musta ja Oranssi Musta ja Oranssi - Wolf
D2 HAUKATD04 AA
11
Jou
klo 10:30
Järvenpää
Musta Musta - Viikingit/B
B2 KJT-HAUKATB2-Mestis-karsinta
10
Jou
klo 16:00
Jpää1
- Titaanit
D2 HAUKATD04 AAA
10
Jou
klo 15:30
Järvenpää2
Valkoinen Valkoinen - Jokerit BI
EDUSTUSNaisten Ykkössarja / Runkosarja
10
Jou
klo 15:00
Laitilan JH
Jyske -
E RINGETTEAluesarja
10
Jou
klo 11:00
Järvenpään harjoitushalli
ORANSSIT 05 ORANSSIT 05 - EKS Sininen
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
8
Jou
klo 18:30
Heinola
Pelicans Akatemia -
B RINGETTEB-nuorten SM-sarja
6
Jou
klo 13:30
SOL Areena Lahti
Lahti -
F-G RINGETTETurnaukset
6
Jou
klo 8:00
Laaksolahden jäähalli
Itsenäisyyspäivän turnaus Espoossa - Valkoiset/Mustat/Oranssit Valkoiset/Mustat/Oranssit
D2 HAUKATD04 AA
4
Jou
klo 18:00
Tikkurila 2
K-Vantaa Itä Pun. - Musta Musta
3-6
B RINGETTEB-nuorten SM-sarja
4
Jou
klo 17:30
Järvenpään jäähalli
- Lukko
F-G RINGETTEEtelä-Suomen alue
4
Jou
klo 14:45
Warrior Areena
Valkoisten sarjapeliturnaus Espoossa - Valkoiset Valkoiset
F-G RINGETTEEtelä-Suomen alue
4
Jou
klo 14:45
Warrior Areena
Valkoisten sarjapeliturnaus Espoossa - Valkoiset Valkoiset
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
4
Jou
klo 13:20
Järvenpää Vanha
- KooKoo
F2 HAUKATF2 Leijonaliiga Etelä
4
Jou
klo 10:30
Myllypuron jäähalli
Viikingit - Sininen ja Valkoinen Sininen ja Valkoinen
E RINGETTEAluesarja
4
Jou
klo 10:30
Klaukkalan harjoitusjäähalli
Seiskat E-06 - MUSTAT -06 MUSTAT -06
D RINGETTED04 Harkkapelit
4
Jou
klo 9:00
Kerava2
Shakers - D04 D04
D2 HAUKATD04 AAA
3
Jou
klo 17:30
Hyrylä 2
KJT White - Oranssi Oranssi
1-5
EDUSTUSNaisten Ykkössarja / Runkosarja
3
Jou
klo 16:00
Lapinlahden JH
LL-89 -
D2 HAUKATD04 AA
3
Jou
klo 13:00
Järvenpää
Valkoinen Valkoinen - HIFK Red
6-3
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
3
Jou
klo 12:30
Järvenpää 2
D03 D03 - Seiskat D
3-6
B2 KJT-HAUKATB2-Mestis-karsinta
3
Jou
klo 12:00
Malmi2
RedWings B2 -
E RINGETTEAluesarja
3
Jou
klo 11:00
Järvenpään harjoitushalli
ORANSSIT 05 ORANSSIT 05 - Hyvinkään Tiikerit
9-3
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Jääurheiluseura Haukat
«  Joulukuu   »
Kategoriat